ائتلاف ساختمان به اجرا در وب سایت http://www.bricks-glitter.com, فراهم می کند که این سرویس.

این صفحه استفاده شده است برای اطلاع رسانی به بازدید کنندگان وب سایت در مورد سیاست های ما را با جمع آوری ، استفاده ، و افشای اطلاعات شخصی اگر کسی تصمیم به استفاده از خدمات ما ، آجر & وب سایت زرق و و.

اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از خدمات ما, سپس شما را به جمع آوری و استفاده از توافق از اطلاعات در رابطه با این سیاست است. اطلاعات شخصی را که ما جمع آوری می کنیم برای ارائه و بهبود خدمات استفاده شده است. ما استفاده نمی شود و یا به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با هر کسی به جز شرح در این سیاست حفظ حریم خصوصی.

این شرایط استفاده شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی همان معانی را در ما شرایط و ضوابط ، که در دسترس است در http://www.bricks-glitter.com ، مگر در مواردی که در این حریم خصوصی تعریف شده سیاست. سیاست حفظ حریم خصوصی ما با کمک قالب سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط و ضوابط قالب ایجاد شد.

جمع آوری اطلاعات و استفاده از

رستوران تجربه بهتر در هنگام استفاده از سرویس ما ، ممکن است از شما نیاز به ما را با برخی اطلاعات هویتی و شخصی ، از جمله اما به نام ، شماره تلفن و آدرس پستی شما محدود نمی شود. این اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم برای تماس یا شناسایی شما استفاده خواهد شد.

ورود داده ها

ما می خواهید به اطلاع شما که هر زمان که شما از خدمات ما بازدید, ما جمع آوری اطلاعاتی که مرورگر شما برای ما ارسال می کند ، داده های ورود به سیستم نامیده می شود. این داده های ورود به سیستم ممکن است شامل اطلاعاتی مانند اینترنت رایانه شما باشد پروتکل ("آی پی") آدرس ، نسخه مرورگر ، صفحات از خدمات ما است که شما بازدید ، زمان و تاریخ بازدید شما ، زمان صرف شده در آن صفحات ، و آمار دیگر.

کوکی ها

کوکی ها فایل های با مقدار کمی از داده ها است که معمولا استفاده می شود ناشناس شناسه منحصر به فرد. این به مرورگر شما از وب سایت ارسال می شود که شما بازدید می کنید و بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما ذخیره می شود.

ما وب سایت با استفاده از این "کوکی ها" به جمع آوری اطلاعات و بهبود خدمات ما. شما باید این گزینه را قبول یا رد این کوکی ها ، و می دانم زمانی که یک کوکی به کامپیوتر شما ارسال می شود. اگر می امتناع از کوکی های ما را انتخاب کنید ، شما ممکن است قادر به استفاده از برخی از بخش های خدمات ما است.

ارائه دهندگان خدمات

ما ممکن است به دلایل زیر از شرکت ها و افراد شخص ثالث استفاده کنیم:

  • برای تسهیل خدمات ما ؛
  • برای ارائه خدمات از طرف ما ؛
  • برای انجام خدمات مربوط به خدمات ؛ یا
  • برای کمک به ما در تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از خدمات ما.

ما می خواهم به اطلاع کاربران خدمات ما که این اشخاص ثالث دسترسی به اطلاعات شخصی شما. دلیل آن این است که انجام وظایف اختصاص داده شده آنها را از طرف ما. با این حال ، آنها موظف به افشای و یا از اطلاعات برای هر هدف دیگری استفاده کنید.

امنیت

ما ارزش اعتماد خود را در ارائه اطلاعات شخصی خود را به ما ، بنابراین ما در حال تلاش برای استفاده از ابزار تجاری قابل قبول حفاظت از آن. ولی به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت ، و یا روش ذخیره سازی الکترونیکی است ۱۰۰% امن و قابل اعتماد, و ما نمی توانیم تضمین امنیت مطلق آن است.

لینک به سایت های دیگر

ما سرویس ممکن است شامل پیوندهایی به سایت های دیگر باشد. اگر شما بر روی شخص ثالث کلیک کنید لینک ، به شما خواهد شد که سایت به کارگردانی. توجه داشته باشید که این سایت های خارجی توسط ما اداره نمی شود. بنابراین ، ما قویا به شما توصیه به بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی از این وب سایت. ما هیچ کنترلی بر ، و فرض کنیم هیچ مسئولیتی در قبال محتوا ، سیاست حفظ حریم خصوصی ، و یا شیوه های از هر سایت های شخص ثالث یا خدمات.

حریم خصوصی کودکان

ما خدمات به افراد زیر 13 سال رسیدگی نمی کند. ما آگاهانه جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی از کودکان زیر 13. در مورد ما کشف می کنیم که یک کودک زیر 13 ما را با شخصی ارائه کرده است اطلاعات ، ما بلافاصله از این سرور ما را حذف کنید. اگر شما یک پدر یا مادر و یا سرپرست و شما آگاه باشید که فرزند شما به ما ارائه کرده است با اطلاعات شخصی ، لطفا با ما تماس بگیرید به طوری که ما قادر خواهد بود تا انجام اقدامات لازم.

تغییرات در این خط مشی رازداری

ما ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی ما را از زمان به زمان به روز رسانی. بنابراین ، ما به شما توصیه می این صفحه را به صورت دوره ای برای هر تغییری مرور کنید. ما شما را از هر تغییرات با ارسال سیاست حفظ حریم خصوصی جدید در این صفحه. این تغییرات بلافاصله موثر هستند ، پس از آنها در این صفحه نوشته شده است.

تماس با ما

اگر شما هر گونه سوال و یا پیشنهاد در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما, دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.